У Шепетівській РВА відбулась нарада щодо мобілізації з представниками громад

Автор | 09.02.2024

9 лютого 2024 року у Шепетівській районній військовій адміністрації під керівництвом начальника РВА Олексія Глушакова за участю начальника Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Сергія Царука та голів територіальних громад району відбулась нарада щодо проведення заходів із мобілізації людських і транспортних ресурсів.

Під час наради Олексій Глушаков наголосив на необхідності посиленого контролю за доукомплектуванням Збройних Сил України.

«Мобілізація є важливою складовою національної безпеки. Виконання завдань дозволить ефективно сформувати та доукомплектувати боєздатні Збройні Сили України, аби вони й надалі могли захищати країну від агресора», – зазначив Олексій Глушаков.

Начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Царук інформував присутніх щодо актуальних планових завдань з проведення мобілізації.

За підсумками наради було поставлено конкретні завдання та надано ряд доручень щодо удосконалення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Шепетівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *