У Шепетівській РВА обговорили актуальні питання з природоохоронної сфери

Автор | 02.02.2023

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков разом з спеціалістами департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації провели спільну нараду, присвячену обговоренню широкого кола актуальних питань з природоохоронної сфери, на яку було запрошено представників територіальних громад Шепетівського району. Участь у нараді також взяли перший заступник голови адміністрації Богдан Маршук та заступник голови адміністрації Ольга Лащ.

На початку засідання директор департаменту природних ресурсів та екології Ганна Богданович розповіла присутнім про актуальні питання природоохоронної сфери.

Заступник директора департаменту Володимир Дідух надав інформацію щодо екологічного податку: питання надходження, використання, куди він спрямовується, хто є його платником. Розглянули питання оподаткування за викиди забруднюючими речовинами стаціонарними джерелами, порядок отримання дозволу на викиди, яка відповідальність в разі провадження господарської діяльності без отримання належного дозволу.

Начальник відділу заповідної справи та зав’язків з громадськістю Христина Павлова звернула увагу на стан розвитку природно-заповідного фонду Шепетівського району. Оскільки на території нашого району розташований Національний природний парк «Мале Полісся», регіональний ландшафтний парк «Мальованка», а також інші заповідні території, важливими питаннями на сьогодні є розроблення положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду, оформлення охоронних зобов’язань та винесення меж в натуру на місцевість.

Далі начальник відділу захисту довкілля та використання природних ресурсів Віталій Шевчук розповів про поводження з земельними ділянками водного фонду.

Наприкінці наради присутні мали змогу задати питання до посадовців, на які отримали вичерпні відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *