У Шепетівській райдержадміністрації відбулось штабне тренування

Автор | 27.10.2021

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Мельника, відповідно до плану основних заходів цивільного захисту району на 2021 рік, було проведене штабне тренування з керівним складом органів управління Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Тема тренування: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Шепетівського району у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій на автодорогах загального призначення в осінньо-зимовий період 2021/2022 року».

До тренування залучались: керівний склад органів управління цивільного захисту району, керівники та представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Навчальні цілі тренування:

– перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту Шепетівського району щодо виконання завдань у складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2021/2022 року.

– удосконалення навичок та практичних дій керівного складу органів управління, спеціалізованих служб цивільного захисту району щодо організації проведення аварійно-рятувальних робіт при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникають на автодорогах при погіршенні погодних умов в осінньо-зимовий період.

– відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між постійно діючими органами управління ЦЗ під час організації, здійсненні та забезпеченні заходів цивільного захисту.

Штабне тренування проводилося в один етап, на якому відпрацьовувалися питання з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації їх наслідків та організація і проведення евакуаційних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *