У Михайлюцькій територіальній громаді на чергування заступила новостворена місцева пожежна команда

Автор | 24.02.2023

23 лютого на теренах Михайлюцької територіальної громади Шепетівського району на чергування заступила новостворена місцева пожежна команда у селі Михайлючка. До зони відповідальності цієї МПК увійшли вісімнадцять населених пунктів.

На урочисту церемонію відкриття завітали начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков, начальник Шепетівської районної ради Олег Кулінський, секретар Михайлюцької сільської ради Зоя Домбровська.

Звертаючись до присутніх, начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков зазначив, що створення нових підрозділів місцевої пожежної охорони є вкрай важливим аспектом. Це сприятиме побудові ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах Шепетівського району, оперативному реагуванню на виклики і максимальному скороченню часу прибуття рятувальної команди до місця події. Адже саме місцеві добровольці першими, за потреби, прибувають на місце події та стають стіною між вогнем та людьми, допоки на місце не прибудуть професійні рятувальники.

Незважаючи на складні умови відкриття місцевої пожежної команди стало можливим завдяки тісній співпраці місцевої влади, ГУ ДСНС у Хмельницькій області, бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *