У місті-супутнику Хмельницької АЕС відбувся благодійний заплив на відкритій воді

Автор | 01.07.2022

У рамках благодійного заходу «Разом з Україною» вперше у місті атомників відбувся заплив на відкритій воді. Ідея проведення такого запливу належить тренеру комплексної дитячо-юнацької спортивної школи первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС, активному громадському діячу Анатолію Олійнику, основна мета якого – збір коштів для українських військових та виховання мужнього і сильного молодого покоління.

Учні спортивної групи КДЮСШ ППО ХАЕС стали учасниками запливу. На дистанції близько 600 м свою майстерність в плаванні продемонстрували діти 11-15 років. За словами тренера, для юних спортсменів подолати таку відстань не складає труднощів, адже у спортивній групі займаються діти, які з легкістю пропливають по 2-3 кілометри.

Особливістю цього запливу стала психологічна підготовка, коли спортсмен, долаючи дистанцію, не бачить дна, проте навколо відкриваються мальовничі пейзажі. Подолавши дистанцію, спортсмени фінішували на березі, де на кожного учасника чекав символічний прапор України. Благодійний заплив став одним із заходів, які проводились минулими вихідними, для збору коштів військовим. Загалом, нетішинці спільними зусиллями зібрали 145 тис. грн.

Майстер спорту з плавання Анатолій Олійник мріє, що одного дня у місті атомників вдасться організувати повномасштабні змагання з таких видовищних видів спорту як акватлон та триатлон. Його вихованці минулого року вже спробували свої сили в акватлоні, взявши участь у відкритому чемпіонаті Хмельницького, і відразу здобули дві золоті нагороди.

Отож, цей благодійний заплив має стати підготовкою до зародження нового видовищного виду спорту в нашому місті, де цінується здоровий спосіб життя.  Головне, як зазначають організатори, зараз підтримувати наших захисників у нелегкій боротьбі проти російських загарбників та наближати спільними зусиллями Перемогу, щоб втілити свої задуми у мирний час.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *