У місті-супутнику Хмельницької АЕС організували благодійний квест для дітей

Автор | 28.07.2022

У День Української Державності у місті атомників було проведено благодійний квест «PUZZLE» для найменших нетішинців та гостей міста. Захід проведено за ініціативи волонтерського штабу «Жіночий батальйон».

 Це вже третій благодійний квест, який організовує вчителька математики Наталія Костюк, щоб зібрати кошти та підтримати захисників України. Близько 40 учасників зібралися знайти правильні відповіді та отримати частинки пазла, заховані у різних куточках нашого міста. Разом з пані Наталею квест проводили волонтери «Молодіжного батальйону» – старшокласники та випускники Нетішина.

У штабі волонтерів розповідають, що допомагають збирати допомогу та кошти й молодші школярі, так званий «Юнацький батальйон», для них участь у квесті безплатна.

Усі зібрані кошти будуть направлені на допомогу військовим.

Учасники волонтерського штабу завжди беруть участь у благодійних ярмарках та закликають всіх небайдужих до підтримки наших воїнів. Патріотичні поробки, випічка і солодощі, сувеніри з українською символікою представниці «Жіночого батальйону» пропонують придбати нетішинцям, щоб якомога більше коштів зібрати для наших захисників. Спільними зусиллями до перемоги!

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *