У Хмельницькому відбувся марафон на підтримку прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

Автор | 24.04.2023

Сьогодні в обласному центрі відбувся благодійний забіг на підтримку потреб бойових підрозділів 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу. В традиційному академічному кросі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького могли взяти участь усі охочі. Учасники забігу могли обрати дистанцію в 1 або 3 км для дорослих та 500 м – для дітей.

Привітав учасників марафону перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та подякував усім, хто доєднався до цієї почесної справи, адже 100 % надходжень під час подібних заходів ідуть на потреби наших військових та наближають перемогу та мир для України. Таким чином вдалося зібрати кошти на тепловізори, Starlink, монітори та планшети для наших захисників.

“Атмосфера, яка вирує сьогодні на цій вулиці під час забігу максимально сконцентрована та  потужна. Впевнений, що цей настрій та підтримка однозначно передається і нашим захисникам, прикордонникам та бійцям загону “Сталевий кордон”, заради якого відбувається цей захід. Вони потребують нашої підтримки, шани та поваги, – зазначив посадовець. – Окрім того, наша мета допомогти укомплектувати наших воїнів, а тому, обласна адміністрація завжди підтримувала, підтримує та буде підтримувати Збройні сили”.

У підсумку заходу, кожен із учасників отримав пам’ятну медаль і гарний настрій. Варто нагадати, що це не перший такий захід, організований за підтримки ОВА разом із громадською організацією «Підтримка України» спільно з Race Expert.

Допомагати легко. Добрі справи робляться руками простих людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *