У Хмельницькій ОВА визначили переможців обласної премії в галузі освіти та науки імені М. Дарманського

Автор | 08.09.2023

7 вересня в ОВА відбулося засідання комісії з визначення кандидатур на присудження Хмельницької обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки. Засідання відбулося під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва.

Як нагадав членам комісії Володимир Юр’єв, премія ім. Миколи Дарманського в галузі освіти та науки присуджується за вагомий внесок у розвиток освіти та науки як на Хмельниччині, так і в усьому освітньому та науковому просторі України. Основною метою Премії є сприяння науковому та професійному росту освітян і науковців, що є важливим чинником розвитку освіти та науки в сучасному полікультурному просторі області.

Цьогоріч за звання найкращих освітян і науковців області змагалися 28 претендентів у 9 номінаціях. Після обговорення представлених кандидатів на здобуття премії, члени комісії шляхом таємного голосування обрали переможців. Їх імена будуть оголошені під час традиційної щорічної всеукраїнської науково-практичної конференції “Педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *