У Хмельницькій ОВА відбулася нарада щодо питань забезпечення сталого мобільного зв’язку в області

Автор | 11.07.2024

В обласній військовій адміністрації, під головуванням заступника начальника ОВА Володимира Білика, відбулася нарада з представниками компаній-операторів мобільного зв’язку, енергетики та профільних підрозділів ОВА щодо питань забезпечення сталого мобільного зв’язку в області.

Як зауважив Володимир Білик, через пошкоджену енергетичну інфраструктуру, внаслідок злочинних дій рф, виникла проблема із забезпеченням безперебійної роботи мобільного зв’язку в цілому по Україні, та області зокрема.

Тому основне питання, яке обговорили в ході засідання, стало забезпечення функціонування мобільного зв’язку у сільській місцевості під час відключень електроенергії.

Окрім того, учасники обговорили можливості пришвидшення внесення змін в технічні умови підключення базових станцій мобільних операторів та створення технічних умов для підключення новозбудованих станцій мобільних операторів.

Підсумовуючи, представники компаній-операторів мобільного зв’язку озвучили свої пропозиції щодо покращення роботи мобільної мережі на Хмельниччині та заручилися підтримкою обласної військової адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *