У Хмельницькій обласній лікарні розпочав роботу новий кабінет ендоваскулярної хірургії

Автор | 27.06.2023

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін взяв участь у відкритті нового кабінету ендоваскулярної хірургії у Хмельницькій обласній лікарні.

“Відкриття такого сучасного кабінету ендоваскулярної хірургії в провідному закладі охорони здоров’я нашої області свідчить про ефективну взаємодію влади на усіх рівнях та представників медичної галузі, які точно знають, що потрібно, аби забезпечити високий рівень здоров’я наших громадян. Переконаний, що це обладнання буде використане із максимальною користю медичними фахівцями обласної лікарні,” – наголосив Сергій Тюрін.

Варто зазначити, що ендоваскулярна хірургія – це передовий напрям сучасної медицини. Його мета: проведення малотравматичних діагностичних і лікувальних оперативних втручань за допомогою спеціальних мініатюрних катетерних інструментів, які вводяться через точковий прокол артерії або вени в будь-який орган під контролем спеціальних рентгенодіагностичних систем (ангіографу).

Наявність ангіографічного обладнання дасть можливість надавати медичну допомогу при гострому мозковому інсульті із застосуванням ендоваскулярних втручань.

Довідково: система рентгенівська ангіографічна стаціонарна цифрова вартістю 8 млн 722,4 тис. грн закуплена за кошти державного бюджету та отримана за розподілом МОЗ України. За рахунок коштів лікарні проведено ремонт приміщення вартістю 437,4 тис. грн, закуплено меблі, медичні меблі та медичний інструментарій на суму 404,3 тис грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *