У Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Автор | 23.04.2024

Тут підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу. 

Зокрема для них доступні:

  • мікрогранти «Власна справа»;
  • гранти для ветеранів, ветеранок, їхніх дружин та чоловіків;
  • компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю;
  • компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;
  • ваучери на навчання працівників, програми навчання та перенавчання;
  • кваліфікована допомога із пошуком і підготовкою кадрів та інші. 

Офіс «Зроблено в Україні» працює за адресою: м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., вул. Гунська, 9, (044) 244 94 24.

Тож запрошуємо всіх бажаючих розвивати власний бізнес до нового офісу!

Незабаром подібні офіси запрацюють ще в двох містах нашої області: Хмельницькому та Шепетівці. 

Довідково: що таке Зроблено в Україні? Це державна політика, яку ініціював президент. Її мета — підтримка українського бізнесу, українських виробників. У неї кілька складових — підтримка малого бізнесу через такі офіси, як наш. Підтримка середнього бізнесу, наприклад, заводів, виробництв, через гранти на переробку, програми 5-7-9, компенсацію коштів за купівлю української сільськогосподарської техніки, програму “Шкільний автобус”, інструменти експортно-кредитного агенства, локалізацію та інші. Послуги для середнього бізнесу надають здебільшого банки. Та у разі питань, допомогти у вирішенні проблем може Міністерство економіки. І третя частина цієї платформи — інформаційна кампанія з підтримки українських виробників. Купувати українське означає давати роботу людям в Україні і підтримувати нашу економіку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *