У День фізичної культури та спорту Хмельницька АЕС обʼєднала на благодійному велозаїзді «Blue Lakes Race 2023» активних нетішинців та гостей міста

Автор | 11.09.2023

У День фізичної культури та спорту Хмельницька АЕС обʼєднала на благодійному велозаїзді «Blue Lakes Race 2023» активних нетішинців та гостей міста.

Понад 160 учасників взяли участь у велозаїзді. Зокрема, спортсмени зі Львова, Києва, Луцька, Рівненщини та Хмельниччини, атомники ХАЕС, РАЕС, ПАЕС, ЗАЕС та Дирекції Компанії.

Кожен учасник заїзду зробив свій благодійний внесок, наблизивши Перемогу ще на один крок. Загалом учасники заходу зібрали для захисників понад 110 тис. грн для придбання необхідного спорядження.

Маршрут на 45 км та 100 км пролягав повз ХАЕС, навколо технологічної водойми, через села Ізяславщини й Славутчини, ліси та мальовничі місцини Національного природного парку «Мале Полісся».

Визначали призерів у різних вікових категоріях та абсолюті, а також у командній першості, де спортсмени Хмельницької АЕС посіли перше місце. На другій сходинці велосипедисти Південноукраїнської АЕС. Третє місце у спортсменів Рівненської АЕС. З березня 2023 року понад 200 звернень надійшло на адресу Хмельницької АЕС від військових. Благодійні заходи, зокрема, спортивний марафон «Серцем з Україною» допомагають зібрати кошти для закупівлі необхідних засобів та обладнання, щоб наблизити Перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *