Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Автор | 09.11.2022

Ризики надзвичайних ситуацій невпинно зростають, як би нам не хотілося виключити їх з нашого життя, а небезпека чатує нас на кожному кроці. І чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність за дії у період будь-якої надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати.

В сучасних умовах особливого значення набуває проблема особистої безпеки дитини, підлітка.

Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а особливо дітям. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.

Для реалізації цієї мети  традиційно проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті на вулиці.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Навчально-консультаційний пункт цивільного захисту  у м. Шепетівка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *