Територіальна комісія з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при ОВА продовжує свою роботу

Автор | 22.03.2023

Відповідне засідання провів заступник начальника ОВА Сергій Ткачук. До обговорення долучилися члени Територіальної комісії та представники теплопостачальних підприємств області.

Варто нагадати, що відновлення роботи таких комісій в регіонах стало можливим завдяки відповідному рішенню Кабінету Міністрів України, ухваленому наприкінці вересня. Мета цього кроку – забезпечити можливість верифікації та компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання, аби завдяки відшкодуванню різниці в тарифах врегулювати питання їх заборгованості за спожиті енергоносії та гарантувати фінансову спроможність під час опалювального сезону 2022/2023 рр.

Відтак, на розгляд комісії виносилося питання узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах за IV квартал 2022 року (з 01.10.2022 по 31.12.2022), станом на 01.01.2023 по 9 теплопостачальним підприємствам області.

В ході роботи учасники комісії заслухали керівників підприємств, розглянули подані ними заяви, розрахунки обсягу заборгованості та підтвердні документи. За результатами обговорення комісія узгодила подані обсяги по всіх 9 підприємствах на загальну суму 110,4 млн гривень.

Згідно з постановою КМУ №932 розрахунки, подані теплопостачальними підприємствами 15 березня 2023 року розміщені на офіційних вебсайтах Хмельницької обласної військової адміністрації та НКРЕКП –  не пізніше ніж за три робочих дні до їх розгляду на засіданні комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *