Спортмасова робота

РОЗВИТОК ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОЇ СФЕРИ, ОЛІМПІЙСЬКИХ ТА НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ В ШЕПЕТІВСЬКОМУ РАЙОНІ


У районі розроблена і виконується Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки, працює ШРДЮСШ «Колос». Загальна кількість учнів, що займається в ШРДЮСШ «Колос» протягом року становить 400 юних спортсменів. У 2019 році за підсумками результатів змагань було присвоєно 80 юнацьких розрядів.

За сприяння Асоціації футболу України, Хмельницької обласної федерації футболу, федерації футболу Шепетівського району та ОТГ у вересні 2019 року проведено всеукраїнський фестиваль Чемпіонів «Відкритий урок футболу» в якому взяли участь 248 дітей Шепетівського району та ОТГ.За сприяння Асоціації футболу України, Хмельницької обласної федерації футболу, федерації футболу Шепетівського району та ОТГ у вересні 2019 року проведено всеукраїнський фестиваль Чемпіонів «Відкритий урок футболу» в якому взяли участь 248 дітей Шепетівського району та ОТГ.

Проведено 13 відкритих змагань першості ДЮСШ з футболу, баскетболу, дзюдо, легкої атлетики, кульової стрільби, що дало змогу залучити більше 300 юних спортсменів до участі у змаганнях. У відкритих першостях школи з футболу та міні-футболу змагалися більше 80 учнів відділення ШРДЮСШ «Колос» та юних футболістів з населених пунктів Шепетівського району та ОТГ.

Спільно з федерацією футболу Шепетівського району та ОТГ у 2019 році було проведено 16 турнірів з футболу та міні-футболу серед дорослих команд Шепетівського району та ОТГ.

Загалом проведено 46 змагань районного рівня з футболу, міні-футболу, шашок, волейболу, пауерліфтингу, карате-до, баскетболу.

Всі заходи сприяють популяризації масового і професійного спорту (включаючи спорт вищих досягнень), зміцненню здоров’я суспільства, шляхом залучення широких верств населення, особливо дітей та юнацтва, до регулярних занять фізичною культурою та спортом в місцях проживання і відпочинку людей в сільській місцевості.