Тимчасові споруди

Порядок розміщення тимчасових споруд


Закон України “Про благоустрій населених пунктів”

Тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності – одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.

Замовник, який має намір встановити ТС, звертається у відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Шепетівської райдержадміністрації (ІІ поверх, каб. 210) із відповідною заявою у довільній формі про можливість розміщення ТС.

До заяви додаються:

  • графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування ТС, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 кресленнями контурів ТС з прив’язкою до місцевості;
  • реквізити замовника (найменування, ПІБ, адреса, контактна інформація).