СТАРТУВАВ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

Автор | 27.09.2022

Молодь Шепетівщини запрошують до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття». Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів. 

Умови конкурсу:

  • У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подавати як індивідуальні так і групові проєкти.
  • До участі у конкурсі приймають мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі «.avi».
  • Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
  • На початку відеороботи  має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання роботи.
  • Авторський текст виконується українською мовою.
  • У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.
  • Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
  • У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у творчих проєктах матеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора матеріалу.
  • Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня поточного року. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня, якщо дозволятимуть безпекові умови.

Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів україни, Спілки письменників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *