Tриває реєстрація на програму безплатних консультацій для переробного бізнесу AGROw UP

Автор | 17.06.2024

11 червня стартувала програма AGROw UP – це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити. Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Учасниками програми можуть стати власники/власниці, керівники/керівниці малого та середнього бізнесу, який:

зареєстрований та функціонує на території, підконтрольній Україні;

працює у сфері рослинництва понад 1 рік;займається сільським господарством чи переробкою як основною сферою діяльності, або ж має план щодо запуску переробки своєї продукції;

має від 5 до 249 працівників/працівниць;належить громадянам України (не менше 51% компанії).

Для участі у програмі потрібно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/AGROwUP.

Прийом заявок від учасників/учасниць триватиме до 25 червня.

Серед отриманих заявок буде відібрано 20 учасників/учасниць, які впродовж липня 2024 року отримають безкоштовні індивідуальні консультації за одним із обраних напрямів: розвиток бізнесу (планування, стратегія, оптимізація, масштабування), маркетинг та цифровий маркетинг, візуальний стиль та дизайн, вихід на нові ринки, сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів, бухгалтерський облік, оподаткування та юриспруденція, технологія переробки та вирощування, залучення грантів та інвестицій.

Також у межах програми на платформі Zoom відбудуться 6 безкоштовних вебінарів про різні аспекти переробки рослинної продукції.

Результати відбору будуть надіслані до 5 липня 2024 року на електронну пошту. Також імена переможців/переможниць будуть опубліковані на сайті програми: https://agrowup.bard.cv.ua/

У разі зацікавленості звертатись на е-мейл: farmer@bard.cv.ua, контакти на випадок запитань щодо програми: +380992482424.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *