Спортсмени з Хмельниччини вибороли медалі чемпіонату України з боксу серед юнаків та дівчат

Автор | 22.06.2023

З 11 по 18 червня 2023 року в м. Черкаси відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат. У ньому взяли участь 299 юнаків та 96 дівчат з усієї країни. Хмельниччину на цих змаганнях представляли боксери з Хмельницького, Шепетівки, Славути, Старокостянтинова, Волочиська, Городка та Чемерівців.

За результатами змагань збірна команда Хмельницької області виборола перше місце в медальному заліку, як серед юнаків, так і серед дівчат. А також друге командне місце серед юнаків та перше серед дівчат за підрахунком балів.

Наші боксери вибороли 11 нагород: 4 «бронзи», 3 «срібла» та 4 «золота».

Бронза:

Чумакова Софія 40 кг (Хмельницький «Авангард»), Антонюк Вікторія 46 кг (Славута) , Клименко Давид 50 кг , Ступаков Кирило 52 кг (обидва – Хмельницький «Авангард», ХСЛ).

Срібло:

Зелінська Ілона 40 кг (Хмельницький «Авангард»), Савич Данило 44 кг (Хмельницький «Авангард», ХСЛ), Доротюк Назар 80 кг (Волочиськ).

Золото:

Рафальська Марія 42 кг (Хмельницький «Авангард» , ХСЛ), Єфремова Мирослава 48 кг (Славута), Росецька Вікторія 57 кг (Чемерівці), Малахов Олександр 44 кг (Хмельницький «Авангард», ХСЛ).

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *