Спортсменка з міста-супутника Хмельницької АЕС – переможниця другого дивізіону Європейських ігор

Автор | 22.06.2023

Нетішинка Вікторія Ткачук – переможниця другого дивізіону Європейських ігор-2023 у бігові на 400 м із бар’єрами.

За повідомленням «Суспільне. Спорт», чинна віце-чемпіонка Європи Вікторія Ткачук виступила у межах командних змагань з легкої атлетики на Європейських іграх-2023, що тривають у польському Кракові. Спортсменка представляла Україну в бігові на 400 метрів із бар’єрами.

Європейські ігри-2023 цього року мають також статус командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, на якому збірна України змагається у другому дивізіоні. В особистій першості медалі будуть розіграні за підсумком виступів у всіх трьох дивізіонах.

На Європейських іграх Вікторія Ткачук стартувала в забігу A, де посіла перше місце зі значним відривом від суперниць, подолавши дистанцію за 55,87 с. Українка перемогла й за підсумком обох забігів другого дивізіону та принесла команді 16 очок у боротьбі за вихід до першого дивізіону командного Євро. Туди піднімуться три найкращі команди дивізіону 2. На момент виступу Вікторії Україна посідала друге місце.

24 червня у цій дисципліні відбудуться змагання бігунок у першому дивізіоні, де очікуємо на виступ вихованки КДЮСШ ППО ХАЕС Вікторії Ткачук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *