Сьогодні вручили державні нагороди родинам загиблих Героїв з Шепетівського району

Автор | 29.05.2023

Сьогодні разом із заступником начальника Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковником Віталієм Гарбарцем, заступником Шепетівського міського голови Галиною Безкоровайною вручили державні нагороди родинам загиблих Героїв з Шепетівського району.

Згідно Указу Президента України №886/2022 від 23 грудня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі — штаб-сержанта Плахова Руслана Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» І ступеня (посмертно). Руслан Миколайович був штаб-сержантом та головним сержантом 6-ої десантно-штурмової роти 2 другого десантно-штурмового батальйону. За плечима бійця були бої за Трудолюбівку, Берестове, Богородичне, Куп’янськ, Луганський аеропорт, Щастя, Гостомельський аеропорт, Ірпінь, Ізюм. За роки служби мав багато відзнак, подяк, почесних грамот. У березні 2022-го указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, а в серпні цього ж року – «За мужність» ІІ ступеня.

Згідно Указу Президента України №78/2023 від 14 лютого 2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі — старшого солдата Гуцулюка Олександра Володимировича нагороджено орденом «За мужність» ІII ступеня (посмертно).Олександр Володимирович захищав Україну від російських окупантів в лавах 88-го окремого батальйону територіальної оборони, де був кулеметником. Загинув під час ворожого обстрілу у місті Бахмут.Поки живе Україна, слава таких українців, як Руслан Плахов та Олександр Гуцулюк – не поляже. Так само, як слава поетів, аграріїв, інженерів, викладачів, яким випало стати воїнами і віддати для Перемоги життя. Слава Збройним силам України!Вічна пам’ять і слава! Пам’ятаємо кожного нашого Воїна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *