Відбулось виїзне засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК) Державного архіву Хмельницької області.

Автор | 30.05.2024

Сьогодні на базі Шепетівської міської ради відбулось виїзне засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК) Державного архіву Хмельницької області.

Під час засідання розглянуто 3 питання:

– про роботу ЕК Архівного відділу Шепетівської міської ради (Олена Покотило);

– про стан впорядкування та приймання на державне зберігання документів до Архівного відділу Шепетівської міського ради;

– про роботу закладів культури Шепетівської міської ради щодо ведення діловодства та архівної справи.

Також заслухано звіти про стан приймання на зберігання документів до Трудового архіву Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету за 2021-2023 роки (Наталя Полякова) та про стан приймання на зберігання документів до Трудового архіву Крупецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області за 2021-2023 роки (Олена Левунець).

Крім того, здійснено розгляд документів, поданих до ЕПК від установ, організацій, підприємств у м. Шепетівка та Шепетівської райдержадміністрації, визначено пропозиції щодо організації роботи юридичних осіб під час проведення експертизи цінності документів власними силами або за кошти підприємств та організацій Шепетівського району.

В рамках засідання відповідно до, плану роботи Хмельницької обласної військової адміністрації та колегії Державного архіву Хмельницької області на 2024 рік „Про результати надання методично-практичної допомоги та перевірки з питань формування НАФ та діловодства в архівному відділі Шепетівської райдержадміністрації“ начальник відділу формування НАФ та діловодства Валентина РАГА надала методичну допомогу структурним підрозділам Шепетівської районної військової адміністрації (районної державної адміністрації) щодо формування Національного архівного фонду на території Шепетівського районну, а саме формування колекцій „Задля Перемоги“, „Україна – це МИ!“, „Збережи пам’ять про Героя України“, -фото, -фоно, -відеодокументів, фондів особового походження відомих особистостей Шепетівського району у 20-му, 21-му – сторіччі, дотримання вимог до організації ведення діловодства та архівного зберігання документів НАФ та з кадрових питань (особового складу). Вищезазначені питання обговорено з відповідальними за ведення діловодства та архівної справи у юридичних осіб-джерел формування НАФ, які передають документи до Архівного відділу Шепетівської районної державної адміністрації.

Начальник Архівного відділу Шепетівської райдержадміністрації Людмила КАРАВАН презентувала здобутки Архівного відділу з часу укрупнення у 2020 році Шепетівського району, підпорядкування робочих місць та комплектування архівними документами у Білогір’ї, Ізяславі, Полонному.

Довідково. На виконання спільного наказу Державного архіву Хмельницької області та Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації від 01 лютого 2023 року № 04/12-н «Про проведення Огляду забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду, культурної спадщини України, стану діловодства закладах культури Хмельницької області» надано методично-практичну допомогу закладам культури Шепетівської міської ради щодо ведення діловодства та архівної справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *