Сьогодні, 26 квітня, Шепетівщина прощалася з трьома Героями.

Автор | 26.04.2022

Сьогодні, 26 квітня, Шепетівщина прощалася з трьома Героями.

В Шепетівці на площі ім. Т.Г.Шевченка прощалися з старшим лейтенантом Артемом Слісарчуком та старшим сержантом Юрієм Кукуєвим.

У Полонному в останню путь провели старшого сержанта Володимира Луценка.

Щирі співчуття рідним та близьким!

Вічна пам’ять нашим Героям та захисникам!

Слісарчук Артем Олександрович – старший лейтенант. Загинув в боях з агресором в ході відбиття російського вторгнення. Відповідно до Указу Президента України №201/2022 від 2 квітня 2022 року старшому лейтенанту СЛІСАРЧУКУ Артему Олександровичу за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Кукуєв Юрій Володимирович – старший сержант. Загинув в бою поблизу міста Ізюм на Харківщині, захищаючи рідну землю від окупанта. Відповідно до Указу Президента України №187/2022 від 29 березня 2022 року старшого сержанта КУКУЄВА Юрія Володимировича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Луценко Володимир Сергійович – старший сержант. Загинув під час участі в бойових діях, захищаючи територіальну цілісність України. Відповідно до Указу Президента України №187/2022 від 29 березня 2022 року старшого сержанта ЛУЦЕНКА Володимира Сергійовича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

місто Шепетівка
місто Полонне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *