Сьогодні 100-річний ювілей Української гідрометеорологічної служби

Автор | 19.11.2021

19 листопада в Україні відзначається День працівників гідрометеорологічної служби. Дата обрана не випадково: рівно 100 років тому на державному рівні була заснована українська гідрометеослужба, завдяки чому почався швидкий розвиток гідрометеорологічної справи в Україні.

Переоцінити важливість роботи тих, хто передбачає погоду й попереджає про стихійні лиха складно. Адже ми стикаємося з цим щодня, коли вирішуємо чи брати парасольку, як одягнутися, на коли запланувати відпустку. А сільське господарство, авіаперельоти, будівництво та багато інших сфер без синоптиків й взагалі як без рук.

Сьогодні аерологічна станція Шепетівка також робить свій вагомий внесок у розвиток гідрометеорологічної служби України. Тож з нагоди професійного свята голова Шепетівської райдержадміністрації Анатолій Катеренчук привітав начальника станції Володимира Васильченка, вручив грамоту та цінний подарунок. Під час зустрічі з Володимиром Анатолійовичем було обговорено робочі моменти, проблемні питання, що виникають, та шляхи їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *