Сьогодні відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України «Діалог з громадами»

Захід об’єднав представників центральної та місцевої влади, керівників громад з усієї країни для обговорення ключових питань реалізації державної політики у сфері освіти і науки у 2026 році.

Участь у засіданні взяли заступник керівника Офісу Президента України Віктор Микита, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, керівники обласних і районних адміністрацій та очільники територіальних громад.

Під час зустрічі обговорили реалізацію пріоритетних освітніх програм у громадах, а також зосередили увагу на основних викликах: впровадженні реформи старшої профільної школи, розвитку професійної освіти та ефективному використанні освітньої субвенції тощо.

Представники громад мали можливість поставити запитання та отримати практичні роз’яснення щодо реалізації освітніх ініціатив на місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *