Ще один позашляховик отримали військові Хмельниччини

Автор | 12.08.2022

Не лише зйомки нових, сучасних кінострічок, а й надання волонтерської допомоги Збройним Силам України. Так, представники кіноіндустрії з перших днів війни, об’єднавши зусилля, розповідають світові про події в країні, а також збирають кошти для забезпечення військових автотранспортом, амуніцією та необхідними речами.

Сьогодні чергову автівку від громадського об’єднання “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії” передали для потреб одного з військових формувань Хмельниччини. Даний позашляховик перефарбований та пройшов повний техогляд, а крім цього в автівку завантажено продукти харчування, консервації та смаколики. Тож уже скоро автотранспорт допомагатиме бійцям Хмельниччини боронити нашу рідну країну від окупантів.

Принагідно, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій висловив слова щирої вдячності представникам кіноіндустрії за підтримку військовослужбовців області та надану волонтерську допомогу. “Сьогодні ми всі на різних фронтах докладаємо максимум зусиль, аби забезпечувати наших військових, допомагати внутрішньо переміщеним особам, підтримувати кожного українця. Адже маємо єдину, спільну мету – перемогу над ерефією та відбудову нашої рідної, європейської України”, – зазначив очільник краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *