“Шаную воїнів, біжу за Героїв України”: на Хмельниччині відбувся патріотичний забіг

Автор | 04.09.2023

2 вересня в обласному центрі відбувся патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Понад три сотні учасників, серед яких військовослужбовці, небайдужі громадяни, волонтери, молодь, діти та спортсмени подолали дистанцію у 1 км 600 м, щоб вшанувати пам’ять про загиблих земляків, які ціною власного життя захищали нашу Батьківщину і назавжди залишаться у нашій пам’яті Героями.

Перед забігом усі, хто виявив бажання взяти участь у патріотичній акції, схилили голови в хвилині мовчання, згадуючи синів та доньок, що загинули за мир та територіальну цілісність нашої держави.

“Дуже приємно бачити, що у заході беруть участь молодь і дітки. Це вкотре стверджує, що наша нація і народ є надзвичайно патріотичним і стоїть в одному строю задля перемоги. Сьогодні такі часи, коли в новітній історії Україна зіштовхнулася з надскладним завданням – відновлення своїх територій, боротьбою за незалежність, територіальну цілісність і в цілому за існування нашої держави. На жаль, багато наших захисників і захисниць поклали своє життя за це. Тому усі учасники бігтимуть з думками про конкретну людину, яка віддала своє життя в ім’я України, для того, щоб наші діти могли мирно жити в рідній країні. Ми біжимо за перемогу у російсько-українській війні та для вшанування пам’яті кожного Героя! Усім нам скорішої перемоги та швидкого повернення наших захисників та захисниць додому здоровими та живими”, – сказав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, звертаючись до учасників забігу.

Усі, хто фінішував отримали пам’ятні медалі на згадку про участь у спортивній патріотичній акції.

Низький уклін і шана Героям! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *