Сергій Тюрін зустрівся з представниками компанії Trafo Servis

Автор | 25.07.2023

До обласної військової адміністрації завітали представники компанії Trafo Servis: Алі Озчелик – власник компанії та Фірат Атеш – помічник директора по технічному обладнанню. Зустрілися з іноземною делегацією перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, заступник начальника ОВА Сергій Ткачук, виконувач обов’язків генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» Олег Козачук та керівники окремих структурних підрозділів ОВА.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо співпраці у сфері енергетики, у тому числі відновлення та будівництва нових енергетичних об’єктів, ремонт застарілих електромереж тощо. Представники турецької компанії розповіли, що готові надати будь-яку допомогу в питаннях електрифікації та підтримки енергетичної незалежності та безпеки України, зокрема й Хмельниччини. Мова йде про обслуговування електричних мереж та об’єктів, постачання трансформаторів та систем передачі та розподілу, відновлення електропостачання на критично важливих об’єктах тощо. Відтак на даному етапі спілкування представники компанії Trafo Servis цікавилися потребами нашого регіону, аби перейти до реалізації практичних кроків.

В свою чергу, Сергій Тюрін подякував за представлену презентацію можливостей компанії, а також за підтримку та увагу до Хмельниччини. “Енергетична сфера та безпека країни наразі є вкрай актуальною. Тому розуміючи ваш досвід, потужності та можливості ми підготуємо деталізоване звернення з урахуванням потреб області і в ході подальших перемовин проінформуємо про алгоритм реалізації нашої співпраці”, – зазначив посадовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *