Сергій Тюрін зустрівся з представниками гміни Шемуд Вейгеровського повіту Поморського воєводства Республіки Польща

Автор | 02.08.2023

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зустрівся з представниками гміни Шемуд Вейгеровського повіту Поморського воєводства Республіки Польща: Рішард Кальковскі – вуйт гміни Шемуд Вейгеровського повіту Поморського воєводства Республіки Польща, Павел Мілевчик – гмінний комендант OSP, Томаш Стеін – директор гмінного центру культури і спорту. Варто відмітити, що зустріч організована за підтримки ГО «Міжнародна Організація Україна ЄС».

Вітаючи поважних гостей, Сергій Тюрін висловив слова подяки за увагу та візит до Хмельниччини. “Сьогодні Україна має безпрецедентну підтримку з боку прогресивного, демократичного світу. Ми щиро вдячні польському народу, польському Уряду за допомогу українцям, що знайшли прихисток у Польщі та за підтримку наших військових, які гідно дають відсіч ворогу”, – сказав він.

Зазначимо, що візит мав ознайомчий характер, але принагідно іноземна делегація завітала в область, аби обговорити питання щодо налагодження соціально-економічного та культурного співробітництва з громадами області, а також відвідати Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни та передати гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні. Крім того, сторони діалогу висловили сподівання, що після довгоочікуваної перемоги наші країни матимуть можливість більше зосередитися на розвитку економічного співробітництва, культурної та туристичної сфери.

“Наразі гуманітарна допомога отримана від регіонів Польщі – тепловідбивні костюми для працівників ДСНС, медичне обладнання, комп’ютерна техніка, ліки, продукти харчування, засоби гігієни, теплий одяг – дуже важлива і потрібна. Надважлива для нас і ваша військова допомога. Тому ми високо цінуємо вагому підтримку Республіки Польща на міжнародній політичній арені та сподіваємося на активну співпрацю в подальшому”, – додав перший заступник начальника ОВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *