Сергій Тюрін вручив відзнаки військовим медикам

Автор | 12.05.2023

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін завітав до Хмельницького військового госпіталю з приємною місією – вручення державної нагороди та відзнак ОВА.

“Для мене честь вручити одну з найвищих державних нагород – орден «За мужність» III ступеня нашому Герою – лейтенанту медичної служби Денису Гайдуку. Дякую за службу та відданість українському народу. Нехай кожен наш воїн повернеться додому живим і здоровим”, – сказав Сергій Тюрін, вручаючи відзнаку.

До слова, 29 жовтня завдяки обміну полоненими Денис повернувся до України. Наразі він займає посаду ординатора хірургічного відділення у Хмельницькому військовому госпіталі. А від сьогодні ще й отримав нове звання – старшого лейтенанта.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у надання медичної допомоги військовослужбовцям ЗСУ та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри посадовець нагородив Почесною грамотою ОВА:

САВЛІВУ ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ – головного сержанта, старшу операційну медичну сестру хірургічного відділення з палатами гнійної хірургії;

МЕЛЬНИК АЛЛУ СЕРГІЇВНУ – сержанта, операційну медичну сестру травматологічного відділення.

Якнайшвидшої нам перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *