Сергій Тюрін привітав колектив Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни із професійним святом

Автор | 25.07.2023

Сьогодні працівники Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, одними із перших в Україні, приймали вітання з нагоди професійного свята, яке цьогоріч відзначається в нашій державі 27 липня. Привітав колектив лікарні із прийдешнім Днем медичного працівника перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. До вітань доєдналися народні депутати України Микола Стефанчук та Юрій Заславський, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, представники медичної та ветеранської спільноти.

“Найшляхетніша та найгуманніша справа – захищати життя і здоров’я людей. Особливо це важливо зараз, коли разом з військовими ви тримаєте наш медичний фронт і рятуєте тисячі життів. Сьогоднішня реальність підкреслює важливість вашої справи, і я щиро дякую вам за таку нелегку працю. Впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям ми подолаємо всі труднощі, переможемо ворога, і ви зможете повернутися до мирного життя у вільній державі,” – наголосив Сергій Тюрін.

Принагідно, посадовець нагородив відзнаками обласної військової адміністрації та цінним подарунком кращих представників медичного закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *