Сергій Тюрін: На Хмельниччині активно впроваджується реформа шкільного харчування

Автор | 11.04.2024

Перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін взяв участь у Всеукраїнській онлайн нараді з питань упровадження реформи шкільного харчування, яка відбулась за участю Першої леді України Олени Зеленської.

Дружина Президента наголосила, що настає найвідповідальніший етап упровадження реформи – на рівні громад. Підтримувати їхні потреби готові закордонні партнери.

“Попри складність поточної ситуації держава також розуміє важливість реформи. На підтвердження цього – дві субвенції, які цього року виділені на реформу шкільного харчування: модернізацію харчоблоків та створення кулінарних хабів”, – підсумувала перша леді.

Як зазначив Сергій Тюрін, зокрема у нашій області розроблено Комплексну регіональну програму реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року та обласний план заходів з її реалізації у 2024-2025 роках.

На сьогодні, регулярним харчуванням забезпечені 101 885 учнів закладів загальної середньої освіти, які навчаються очно або змішано.

Крім того, згідно постанови Кабінету Міністрів України щодо надання фінансової підтримки закладам загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році було відібрано 88 закладів загальної середньої освіти з 19 територіальних громад Хмельницької області для участі у Програмі шкільного харчування з Всесвітньою продовольчою програмою ООН щодо відшкодування 30% коштів закладам освіти від оплати гарячого харчування для учнів 1-4 класів у 2023/2024 навчальному році.

“Впевнений, що показники впровадження сучасного та ефективного підходу до харчування у наших закладах освіти будуть лише зростати, завдяки спільним діям державної влади та місцевого самоврядування. Наше головне завдання, у цей непростий час, виростити здорову націю, піклуючись про дітей забезпечуючи їм якісне харчування,” – наголосив Сергій Тюрін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *