Сергій Гамалій вручив державні нагороди родинам полеглих Героїв

Автор | 26.08.2022

Свобода завжди була найвищою цінністю для українців. Століттями вони, не шкодуючи здоров’я, сил та власного життя, відстоюють її із зброєю в руках. Здавалось би, цей важкий шлях мав скінчитися 31 рік тому, коли Україна була визнана у всьому світі єдиною, неподільною та незалежною державою.

Проте зажерливі імперські амбіції не давали спокою нашим підлим сусідам, і ось знову українці платять найвищу ціну за право іти своїм власним шляхом і бути нацією, віддаючи свої життя. Сьогодні в ОВА віддали шану рідним наших земляків, які у запеклих боях з рашистами склали свої голови за Україну: їм вручили державні нагороди, якими полеглих воїнів нагороджено посмертно.

“Знаю, що жодні слова не можуть полегшити ваше горе, адже втрата сина, чоловіка, батька – це невимовний біль, який залишається назавжди, – сказав, звертаючись до родин, начальник ОВА Сергій Гамалій. – Проте хочу, аби ви знали, що ми пишаємося нашими воїнами, їх подвигом та самопожертвою. Вони справжні Герої, бо віддали своє життя за нас. Передати вам ці нагороди як символ нашої шани поваги та пам’яті про них для мене є великою честю”.

Сергій Гамалій вручив державні нагороди, яких воїни були посмертно удостоєні за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі згідно Указів Президента України.

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджені:

Бояркін Володимир Михайлович – ст. солдат

Заломський Богдан Миколайович – солдат

Кайгородов Віталій Сергійович – солдат

Могилевський Олексій Миколайович – ст. солдат

Рембач Ігор Васильович – ст. солдат

Садомський Едуард Леонтійович – прапорщик

Українець Микола Миколайович – солдат

Фонтош Максим Миронович – солдат

Яцух Сергій Васильович – солдат

Також рідні Олексія Могилевського отримали медаль “Захиснику Вітчизни”, якою воїн був нагороджений на початку березня, і яку, на жаль, не встиг отримати особисто.

Вічна пам’ять Героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *