Сергій Гамалій: Тримати голову холодною, серце – гарячим, вірити у Збройні сили України

Автор | 18.02.2022

Найголовніше зараз – тримати голову холодною, серце – гарячим, вірити у Збройні сили України і не піддаватися панічним настроям. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій під час сьогоднішнього брифінгу, присвяченого питанню розгортання Сил територіальної оборони в області.

Очільник ОДА звернув увагу, що в умовах збереження загрози воєнної агресії кожен мешканець області має чітко розуміти алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з воєнними діями на території України. З метою інформування населення про такий порядок дій Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки  при Міністерстві культури та інформаційної політики України розробив спеціальну брошуру “У разі надзвичайної ситуації або війни”, ознайомитися з якою можна на сайті чи сторінках ОДА у соцмережах, а також ➡ за посиланням

Окрім того Сергій Гамалій нагадав, що віднедавна запрацював цілодобовий колцентр Сил ТрО. За безкоштовним номером 0800507028 можна отримати відповіді на найпоширеніші запитання щодо порядку вступу та проходження служби у лавах територіальної оборони як за контрактом, так і в резерві, а також про соціальні гарантії, які передбачені для військовослужбовців підрозділів Сил територіальної оборони.

Командир окремої бригади Сил ТрО, підполковник Валентин Бігус додав, що зараз дуже актуальним є формування резерву територіальної оборони, а тому закликав усіх охочих, і тих, хто має військовий досвід, так і тих, хто бажає захищати рідний край, долучатися до проходження служби в резерві, щоб виконувати безпосередні завдання на території нашої області, захищати свій дім та родину.

“У нас найпотужніша армія, і ми готові до будь-якого розвитку подій. Як каже наш Президент, ми разом – ми сильні, і я теж переконаний, що об’єднавшись, ми подолаємо усі випробування,” – наголосив Сергій Гамалій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *