Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на ранок 9 березня

Автор | 09.03.2022

Як повідомив на ранковому брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, ніч на Хмельниччині минула спокійно.

➡ Триває робота з підготовки гуманітарної допомоги для відвантаження у постраждалі від війни регіони, забезпечується оперативне доправлення сформованих та транзитних гуманітарних вантажів. Продовжується прийом та забезпечення допомоги для переселенців.

➡ Щодо цінової ситуації в області. Кабінетом Міністрів України встановлено обмеження на підвищення цін на ряд товарів. Проте є також низка товарів, ціна на які зросла з об’єктивних причин. Їх перелік буде сформовано та оприлюднено на офіційних ресурсах.

➡ У зв’язку з військовими діями близько 100 підприємств звернулися до області із заявками щодо перенесення своїх виробництв в нашу область. З метою оперативного реагування на такі запити, проводиться відповідна робота з пошуку можливих місць для розміщення.

➡ В мікрорайоні Ракове м. Хмельницького відновилися навчальні стрільби з підрозділами ДПСУ та тероборони. В мікрорайоні Дубове м. Хмельницького (навчальний центр) також відбуватимуться військові навчання, під час яких будуть задіяні безпілотники. Просимо усіх зберігати спокій. Також просимо в жодному разі не фіксувати дій і пересування наших військових на фото чи відео та не оприлюднювати ці матеріали в мережі.

➡ Обласна військова адміністрація звертається до власників автотранспорту – як мешканців, так і гостей міста – із проханням максимально обмежити пересування в обласному центрі, аби розвантажити вулиці міста та запобігти заторам. Це необхідно для оперативного контролю за ситуацією в місті та організації безперешкодної роботи усіх служб. У разі ігнорування цього прохання можуть бути вжиті більш суворі обмеження щодо руху в межах м.Хмельницького.

➡ Нагадуємо, що в області суворо заборонено продаж алкоголю, окрім слабоалкогольних напоїв. Також у водіїв, яких зупинили у нетверезому стані, авто буде вилучатися на потреби ЗСУ. Такі випадки в області уже зафіксовані, незабаром буде оприлюдено більш детальну інформацію.

➡ Триває робота з упорядкування системи блокпостів в області. Наразі рух через блокпости відкритий, окрім комендантської години. Пересування у період комендантської години дозволено тільки особам, що мають спеціальні перепустки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *