Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на ранок 14 березня

Автор | 14.03.2022

Про ситуацію в області станом на ранок 14 березня розповів на брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Головне на брифінгу.

➡ Відсьогодні в області у дистанційному режимі відновлюється навчальний процес. Долучитися до навчання мають можливість діти, що приїхали в область з інших регіонів. Наразі на навчання в загальноосвітніх закладах області зареєструвалися вже 130 дітей з числа переселенців. Оскільки сьогодні лише перший день навчання, то очікується, що до кінця тижня їх стане більше. Нагадуємо, що для того, аби дитина мала можливість навчатися, батькам потрібно звернутися до керівництва громади або найближчого навчального закладу.

➡ Через пошкодження рівненської телевежі є певні труднощі з прийомом сигналу на півночі Хмельниччини. Поки там тривають відновлювальні роботи, доступ до українських телеканалів можна отримати через кабельних операторів або супутник (національні телеканали зараз розкодовані і доступ до мовлення є безкоштовним). Також дивитися їх можна на ОТТ-платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, OLL tv, доступ також безкоштовний. Окрім того, доступ до теле- та радіопередач можна отримати через застосунок Дія. Також на півночі області доступний сигнал Українського радіо (104,4) та Львівської хвилі (100,0). Єдиний марафон можна слухати за допомогою мобільного застосунку Radioplayer.ua (без тарифікації мобільного оператора).

➡ В області триває формування гуманітарних вантажів та відправка їх у регіони, що постраждали від війни. Звертаємося до усіх волонтерів із проханням координувати свою діяльність із гуманітарним штабом при ОВА, аби допомога була спрямована саме у ті регіони, де вона є найпотрібнішою, оскільки вже є випадки, коли одні області отримують однаковий вантаж з різних джерел, тоді як в інші він не надходить взагалі.

➡ В області і надалі діє закон про заборону продажу алкоголю. Звертаємо увагу, що заборона не стосуються алкогольних напоїв міцністю менше 8%, тобто пиво для продажу дозволене.

➡ Транспортні засоби водіїв, що сіли за кермо в нетверезому вигляді, вилучаються та передаються для потреб військових.

➡ Спільно з ГУ Держпродспоживслужби планується створити на базі Хмельницької районної державної лікарні ветмедицини центр з стаціонарними відділеннями для службових собак та тварин біженців.

➡ Нагадуємо, що на дорогах області діють блок-пости, розташування та режим проїзду яких погоджено з комендатурою. Всі решта мають бути розібрані, аби не ускладнювати рух переселенців та гуманітарних вантажів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *