Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 6 квітня.

Автор | 06.04.2022

Про ситуацію в області станом на 6 квітня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. 42 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. За минулу добу були «Повітряні тривоги». Нападів не було.

Головні тези:

 ➡ Загалом з початку війни близько 300 тисяч внутрішньо переміщених осіб перебували на Хмельниччині, з них в області розміщені на тимчасове проживання більше 128 тис.

 ➡ Для отримання довідки внутрішньо переміщених осіб мають право громадяни, які перемістилися з території, де ведуться активні бойові дії та які визначені в переліку програми «єПідтримка». Зокрема, це: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та місто Київ.

 ➡ До Хмельницької обласної служби зайнятості, з метою пошуку роботи, звернулося 567 вимушено переміщених осіб. Переважна більшість – жителі м. Київ, Київської, Харківської, Донецької та Луганської областей. Працевлаштовано – 26 осіб, 196 (35% від зареєстрованих) отримали статус безробітного.

 ➡ В області набирає обертів посівна. Уже засіяно понад 80 тис. гектарів ранніх ярих культур. Цьогоріч агроформування області роблять акцент на сівбі продовольчих зернових та круп’яних культур, таких як гречка, ячмінь, горох. Для проведення комплексу весняно-польових робіт засипана необхідна кількість кондиційного насіння, закуплено мінеральні добрива та засоби захисту рослин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *