Сергій Гамалій про безпекову ситуацію в області станом на 23 березня

Автор | 23.03.2022

Сьогодні 28 день повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Ситуація в області стабільна та контрольована, тож наше завдання – працювати у штатному режимі, аби забезпечити життєдіяльність не тільки нашої області, а й країни загалом. Про це під час брифінгу повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Головні тези брифінгу:

➡ Малий та середній бізнес області має відновити роботу та працювати у звичайному режимі, аби зберегти стратегічно важливі виробництва та робочі місця до повної перемоги України. На сьогоднішній день діють програми, що допомагають бізнесу, зокрема доступні кредити та евакуація виробничих потужностей підприємств з території, де є загроза ведення бойових дій, на безпечні території. Вчора перший підприємець за цією державною програмою, уже перевіз своє обладнання на Хмельниччину.

➡ Громадяни, переміщені з територій, де йдуть бойові дії, протягом 48 годин мають зареєструватися в органах місцевого самоврядування, а військовозобов’язані – стати на військовий облік. На сьогодні 4300 людей уже взяті на облік, з них 738 виявили бажання вступити до лав ЗСУ та захищати нашу країну. Загалом Хмельниччина займає друге місце з мобілізації військовозобов’язаних.

➡ Наразі будь-які перевірки бізнесу скасовуються. Проте щоденно здійснюватиметься моніторинг роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість. Закликаємо суб’єктів господарювання не допускати необґрунтованого підвищення цін на такі товари. У разі фіксації підвищення цін буде здійснюватись перевірка таких підприємців та вживатись відповідні дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *