Сергій Гамалій про безпекову ситуацію в області станом на 03 березня

Автор | 03.03.2022

Сьогоднішня ніч на Хмельниччині пройшла спокійно, за виключенням оголошення повітряної тривоги. В області ДРГ не виявлено, ситуація контрольована. Про це під час ранкового брифінгу повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Про головне з брифінгу

➡ Сьогодні на Хмельниччині розпочнеться робота з упорядкування системи блокпостів. Залишаться тільки ті, які погоджені з органами Національної поліції України. Це пов’язано із необхідністю організувати нормальних рух транспорту, зокрема розвантажити рух гуманітарних вантажів та налагодити логістику.

➡ Триває робота з облаштування додаткових місць укриття для населення. Силами органів влади, місцевого самоврядування, комунальних служб, управляючих компаній, ОСББ, волонтерів та мешканців населених пунктів в області додатково підготовлено близько 1500 найпростіших укриттів.

➡ Триває підготовка підрозділів територіальної оборони до відсічі російської агресії. Відбуваються навчання зі стрільби, а сьогодні увечері під контролем поліції та силовиків планується проведення загальнообласного тренування до злагодженого реагування на загрози.

➡ У разі виявлення за кермом водія у стані сп’яніння, його транспорт буде вилучено на штрафну площадку. Далі авто буде реквізовано на потреби ЗСУ.

➡ Аграріям області буде дозволено виїжджати у комендантську годину. Дозвіл на виїзд буде погоджуватися через голів тергромад з РВА,  ОВА та органи Нацполіції. Усі переміщення будуть контролюватися поліцейськими та військовими.

➡ На вулицях населених пунктів освітлення вимикати не будуть. Однак освітленням у будинках і надалі слід користуватися обмежено, за крайньої потреби.

➡ Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області раніше термінів профінансовано пенсійні виплати в сумі 567,5 млн. грн. Гроші для усіх, хто мав отримати пенсії до 10 березня, уже надійшли на картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *