Сергій Гамалій: кожна людина повинна відчувати себе у безпеці

Автор | 19.01.2022

Домашнє насилля – доволі часте явище у сучасному суспільстві. Тому усі зусилля влади, правоохоронних органів направлено на попередження проявів домашнього насилля і забезпечення постраждалим громадянам безпечного місця тимчасового прихистку, психологічної і медичної допомоги.

Сьогодні голова ОДА Сергій Гамалій, народна депутатка Олена Копанчук спільно з головою Красилівської ОТГ Нілою Островською ознайомились з облаштуванням новоствореного притулку, який розташований на Красилівщині.

Уже від сьогодні у кризових кімнатах надаватимуть допомогу постраждалим від домашнього насилля. Загалом 9 осіб матимуть змогу скористатись можливістю тимчасово перебувати у безпечному місці. Тут для них створені усі умови для проживання, зокрема є кухня, санвузол, душова, кімнати відпочинку, облаштовано спортивні та ігрові зони, усе обладнано  необхідною технікою та меблями.

“Завдяки субвенції з державного бюджету на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства на Хмельниччині, жінки, діти і чоловіки, які зазнали домашнього або гендерно зумовленого насильства зможуть безоплатно проживати та отримати соціально-психологічну підтримку у таких притулках,”-зазначив Сергій Гамалій.

У кризових кімнатах постраждалі від домашнього насильства зможуть отримати прихисток від 10 днів до 3 місяців.

“Не варто терпіти прояви домашнього насильства, замовчувати та боятись. Кожна людина повинна відчувати себе захищеною,”- наголосив очільник області.

Нагадаємо, за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Урядова Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *