Рятувальники Хмельниччини продовжують комплекс заходів для навчання та інформування населення стосовно мінної безпеки та правил поведінки під час небезпечних для життя ситуацій

Автор | 13.05.2022

12 травня, рятувальники області провели навчання для дітей вимушених переселенців. Зустріч з малечею призначили в обласній бібліотеці для дітей імені Т. Г. Шевченка. Незважаючи, на той факт, що Хмельниччина залишається у тилу — кожен українець, де б він не перебував, має знати та розуміти про загрози, які чатують на нього в разі виявлення небезпечних знахідок і не тільки… А ще важливо щоб діти розуміли про правила поведінки під час вибухів, виявлення боєприпасів чи інших надзвичайних ситуацій. Ігри, завдання на логіку, обговорення та повторення “гарячого” номеру 101 – діти із цікавість слухали та брали участь у навчанні.

На жаль, ми не знаємо чи завтра доля не зіграє з нами злого жарту і не зробить очевидцем чи постраждалим. На превеликий жаль… Але наша країна живе у час війни, і кожен — від малого до великого має знати, розуміти та вміти реагувати на ситуації, які загрожують життю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *