Рятувальники Хмельниччини отримали нові тепловідбивні костюми від польських побратимів

Автор | 20.07.2022

У період воєнного стану перед рятувальниками постали нові виклики у роботі – це вимагає нового оснащення, техніки та відповідного спецодягу для захисту життя та здоров’я надзвичайників. Тому, взаємодопомога та підтримка дружніх країн та силових структур – важлива та дуже необхідна для служби цивільного захисту України.

«Перш за все, хочу подякувати нашим друзям з Куявсько-Поморського воєводства – нашого братнього регіону з Польщі, – наголосив начальник ОВА Сергій Гамалій, вручаючи двадцять тепловідбивних костюмів, які були привезені в Україну завдяки тісній співпраці з представниками влади воєводства. – Дякую як Маршалеку воєводства Пйотру Цалбецькому і кожному депутату  сейму, які виділили кошти і придбали ці костюми для наших працівників ДСНС. Ця допомога відчутна постійно. Впевнений – разом ми переможемо».

Сучасні костюми нового зразка, стійкі до теплового випромінювання високої інтенсивності та призначені для використання в небезпечних умовах, наприклад, при гасінні пожеж на об’єктах нафтогазової промисловості. Такий костюм може врятувати життя вогнеборця у найнебезпечніших ситуаціях.

Зауважимо, що ще шість таких костюмів придбані за сприяння Хмельницької обласної прокуратури та Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *