До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!
У цьому розділі ви знайдете всю необхідну інформацію та дізнаєтеся як долучитися до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України та, в подальшому, мати можливість стати державним службовцем.
Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» затверджено Порядок його реалізації.
Мета та завдання Резерву
Метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.
Резерв формується з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.
Для автоматизації та цифровізації резерву функціонує інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих до резерву. Технічним адміністратором системи є НАДС.
Чому важлива робота в державних органах на деокупованих територіях?
Державна служба — це робота на благо суспільства та задля добробуту кожного громадянина. А працювати в державних органах на деокупованих територіях — це шанс маленькими кроками творити великі зміни у своїй країні та наближати її перемогу. Це можливість зробити свій внесок у відновлення життя та благополуччя на деокупованих територіях.
Службовці, які працюють в державних органах на деокупованих територіях, мають змогу своєю щоденною роботою будувати нове майбутнє для всієї країни. Адже це робота з високим рівень особистої участі і відповідальності за прийняття рішень, що впливають на життя людей.
Якщо Ви: розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи — не зволікайте, долучайтеся до резерву.
Більше інформації можна дізнатися тут:
- Хто може бути зарахований до Резерву?
- За якими напрямами роботи державних органів на деокупованих територіях України відбувається підбір до Резерву?
- Який алгоритм зарахування до Резерву?
- Як відбувається призначення осіб зарахованих до Резерву?
- Як державному органу отримати інформацію з Резерву?
- Методологічно-консультативна підтримка.