Привітання начальника Шепетівської районної військової адміністрації Олексія Глушакова з Днем місцевого самоврядування

Автор | 07.12.2022

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування Шепетівського району!

День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Сьогодні особливі слова пошани хочу адресувати тим, хто день у день демонструє громадянську відповідальність, самовідданість і професіоналізм, вирішуючи важливі для добробуту та життєдіяльності громадян питання — міським, селищним, сільським головам, виконавчим комітетам, депутатам.

Щиро дякую за вашу щоденну самовіддану працю на благо жителів Шепетівського району, допомогу Збройним силам України, внутрішньо переміщеним особам, жителям деокупованих територій. Особливу подяку хочу висловити за допомогу у організації робіт з захисту об’єктів критичної інфраструктури району.

Тільки згуртувавшись, ми зможемо досягти неабияких успіхів. Попри всі труднощі сьогодення єдність і солідарність – запорука визволення окупованих територій, нашої спільної перемоги над ворогом та зміцнення країни.

У цей день хочу побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності та Перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *