Привітали рятувальників району із професійним святом

Автор | 15.09.2023

17 вересня в Україні відзначається День рятівника – свято відважних людей, безстрашних героїв, які завжди готові прийти на допомогу. Сьогодні рятувальники пліч-о-пліч із військовими рятують життя і на фронті, і на мирних територіях, утримують внутрішній фронт боротьби з російськими окупантами – першими прибувають на місця влучання російських ракет, вибухів, пожеж, розбирають завали, рятують людей. Іноді ціною власного життя… Нагородою за нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Сьогодні керівник апарату районної військової адміністрації Наталія Лінник привітала рятувальників Шепетівщини з професійним святом.

За значний особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей та високий професіоналізм відзначили грамотами та подарунками кращих представників професії.

Дякуємо Вам за відвагу, людяність та милосердя. Бажаємо міцного здоров’я, і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *