Привітали дільничних офіцерів поліції з професійним святом

Автор | 17.06.2022

Напередодні професійного свята в Шепетівському районному управлінні поліції відбулося урочисте зібрання з нагоди — Дня дільничного офіцера поліції.

За дорученням начальника Шепетівської районної військової адміністрації Олексія Глушакова з святом працівників поліції привітала перший заступник голови Юлія Богуш. До привітань долучилися голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський та начальник районного управління поліції Анатолій Чубенко.

Юлія Сергіївна подякувала кожному працівнику дільничної поліції за щоденне забезпечення порядку, допомогу людям у різних складних та критичних ситуаціях, та побажала міцного здоров’я, витримки, високих професійних здобутків у такий нелегкий для країни час.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди 99-річниці дня створення служби дільничних офіцерів поліції Грамотою Шепетівської районної військової адміністрації було відзначено майора поліції – старшого дільничного офіцера поліції відділу превенції Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області Володимира Тернавського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *