Проведено навчання органів управління і формувань Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в умовах пропуску льодоходу, повені та паводків

Автор | 28.02.2024

Відповідно до Плану заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Хмельницької області на 2024 рік 28 лютого 2024 року під керівництвом першого заступника голови Шепетівської районної військової адміністрації Богдана МАРШУКА проведено навчання (тренування) органів управління і формувань Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в умовах пропуску льодоходу, повені та паводків.

Під час навчання було відпрацьовано координацію діяльності органів виконавчої влади, служб цивільного захисту, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій, установ та сил цивільного захисту в умовах пропуску льодоходу, весняної повені і паводків на території Шепетівського району.

Визначено рівень готовності Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області до дій при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій в умовах пропуску льодоходу, весняної повені і паводків на території Шепетівського району.

Перевірено реальність планування заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з повінню та паводками, життєзабезпеченням населення в умовах надзвичайної ситуації.

Уточнено плани взаємодії служб цивільного захисту, територіальних підрозділів центральних органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Тренування проводиться в два етапи (теоретичний та практичний), в ході якого відпрацьовуються питання:

1. Дії органів управління, служб ЦЗ, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту району у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій в умовах пропуску льодоходу, весняної повені і паводків на території Шепетівського району

2. Дії органів управління та сил цивільного захисту району під час здійснення заходів з реагування на можливі надзвичайні ситуації.Під час теоретичної частини заслухано інформації представника Ізяславської територіальної громади Мельника О.А., начальника Шепетівського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Матвійчука В.Л., начальників служб цивільного захисту Шепетівського району щодо дій по ліквідації надзвичайної ситуації (згідно плану навчань), наявних сил та засобів для цього.

Під час практичної частини учасників тренування ознайомлено з технічними засобами та особовим складом служб цивільного захисту, які в разі потреби будуть задіяні для ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливим льодоходом, повенями та паводками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *