Програма Президента України «25 спортивних магнітів»: виділено 458,5 млн додаткових гривень на розвиток спортивної інфраструктури

Автор | 05.11.2021

Бюджетний комітет погодив розподіл додаткових коштів у розмірі 458,5 млн грн на 7 об’єктів, які входять до Програми Президента України «25 спортивних магнітів». Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Розбудова спортивної інфраструктури – це одна з найголовніших складових ефективної підготовки для майбутніх чемпіонів. Тому ми відразу окреслили цей напрям як надважливий. Завдяки великій підтримці Президента України та щоденній роботі команди Мінмолодьспорту – ми вже маємо результати», – наголосив Міністр.

Зокрема, будуть профінансовані наступні об’єкти:

– льодова арена у м. Мелітополь;

– палац спорту у м. Рівне;

– багатофункціональний спортивний комплекс у м. Умань;

– центр Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»;

– спортивно-оздоровчий комплекс «Н2О-Махі» в м. Тростянець;

– палац спорту у м. Хмельницький;

– палац спорту в м. Тернопіль.

Нагадаємо, що весною цього року було розподілено субвенцію у розмірі 800 млн грн серед 11 областей на розвиток спортивної інфраструктури. 5 об’єктів будуть введені в експлуатацію цьогоріч. Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менш ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *