Профорієнтаційні екскурсії для старшокласників міста-супутника Хмельницької АЕС

Автор | 05.05.2023

На Хмельницькій АЕС завершився цикл профорієнтаційних екскурсій для старшокласників міста атонмиків. З січня по квітень в інформаційному центрі ХАЕС побувало 350 учнів Нетішинських ліцеїв.

Працівники відділу роботи з громадськістю і ЗМІ розповідають відвідувачам про виробництво електроенергії й атомну енергетику, демонструючи макети енергоблоків, промислового майданчика та основного обладнання ХАЕС.

Цьогорічна програма візитів відрізнялася від попередніх, довелося врахувати особливості воєнного часу. В ході екскурсій діти побували біля пам’ятного знака початку будівництва нових енергоблоків, помилувалися краєвидом, що відкривається з оглядового майданчика технологічної водойми ХАЕС.

В інформаційному центрі Хмельницької АЕС повідомили, що з наступного навчального року планують проведення профорієнтаційних екскурсій для старшокласників території спостереження. Крім того, школярів запрошують взяти участь у новому освітньому проєкті «KhNPP Atomic School», де атомники разом зі школярами досліджуватимуть різні аспекти діяльності підприємства.

Проєкт включатиме різноманітні форми роботи: бізнес-ігри, презентації, візити на об’єкти АЕС, а також одноденне стажування на робочому місці працівників Хмельницької АЕС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *