Продовжуємо турбуватися про наших дітей

Автор | 21.07.2023

Сьогодні за ініціативи ОВА та на запрошення швейцарської організації з надання допомоги дітям Terre des Homme 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі ВПО, з Хмельницької області поїхали на відпочинок у ПЗОВ «Перлина Придністров’я» у Івано-Франківській області. Побажав легкої дороги та гарного відпочинку дітям перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

“Впродовж великої війни чимало українських дітей постраждали від рук рашистів та їх насильницького ставлення до нашого народу. Тому зараз особливо важливо піклуватися про юне, підростаюче покоління, допомогти стати їм на ноги, пережити жахи, що принесли росіяни в Україну, та дати їм можливість не втрачати своє дитинство. Сьогодні наше завдання забезпечити для них мирне та радісне дозвілля, тому ми будемо ще більше працювати на користь наших діток,” – зазначив Сергій Тюрін.

Під час перебування на відпочинку, яке триватиме з 21 липня по 3 серпня, діти будуть весело проводити час, познайомляться із однолітками з усієї країни, братимуть участь у оздоровчих та розважальних програмах, які забезпечує заклад, та найголовніше – зможуть відволіктися від війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *